fbpx
 

Cursul de editare fotografie de nunta, se adreseaza fotografilor la inceput de drum care vor sa  isi construiasca o carierea pe fotografia de nunta dar si  profesionistilor care vor sa aprofundeze cunostintele dobandite .  Cursul  trateaza la un nivel aprofundat toate elementele de editare necesare fotografului de nunta pentru a aduce un plus fotografiilor realizate in cele mai grele conditii.

. Toate cursurile sunt inregistrate in format video si puse la dispozitia cursantilor.

Cursul  de editare pleaca de la nivelul 0 de cunostinte, deci nu este necesara o experienta anterioara , deaceea   este un curs potrivit atat pentru începători, cat și pentru cei care care au dobandit deja un anumit nivel de experienta.

SUPORT DE CURS IN FORMAT VIDEO

3

Costul cursurilor de editare este de 2800 Ron si poate fi platit in 4 rate ( avansul este considerat ca prima rata ), iar urmatoarele rate se vor achita in primele 3 luni consecutive de la inceperea cursului. La achitarea integrala a cursului beneficiati de 10% reducere.

Pentru a va inscrie la cursul de editare, va trebui sa achitati avansul de 700 lei la sediul scolii sau transfer bancar, moment in care locul va fi rezervat. Dupa achitarea avansului de 700 lei, puteti veni la sediul scolii, pentru a completa formularele de inscriere, in intervalul orar 18:30-21:00.

Pentru a obtine datele necesare efectuarii platii avansului in contul scolii, va rugam sa ne contactati prin email la adresa procesare@scoala-fotografie.ro

Inscrierea la cursuri este limitata de numarul de locuri disponibile: 10

Următorul curs de editare va incepe  pe data de 28 ianuarie 2024 si se va desfasura in fiecare zi de duminica incepand cu ora 17 pana la ora 20 . Inscrierile se fac in limita locurilor disponibile!

PROGRAMA CURS EDITARE FOTO

Introducere

  • Cunoasterea limitelor camerei si modul de fotografiere pentru editare agresiva
  • Formatul RAW si DNG
  • Supraexpunerea controlata avantaje si dezavantaje
  • Expunerea pentru highlights avantaje si dezavantaje
  • Programe de conversie RAW - Prezentarea si integrarea intr-un workflow

Programe necesare

  • Adobe Lightroom - prezentare, utilizare , tips&tricks
  • Capture One- prezentare, utilizare , tips&tricks
  • DXO Lab - prezentare, utilizare , tips&tricks
  • Adobe Photoshop - prezentare, utilizare , tips&tricks
1-color