fbpx

Cursurile de editare  1 to 1  sunt cursuri individuale .

Beneficiile majore ale acestui tip de curs sunt:

1. Flexibilitate – ziua, ora , locatia de desfasurare a cursului, numarul de ore/sedinta, sunt stabilite de catre lector impreuna cu cursantul.

2. Modularitate – Structura cursului poate fi personailizata dupa nevoile cursantului, acesta putand opta pentru a parcurge toata programa specifica unui curs aprofundat sau, dupa caz, poate alege sa urmeze doar anumite module, in functie de sfera de interes!

3. Economie de timp – Cursul incepe la solicitarea cursantului si nu are o durata fixa, putand fi finalizat mai devreme sau mai tarziu, in functie de disponibilitatea cursantului si de numarul de ore stabilite pentru fiecare sedinta!

4. Practica intensiva – In cadrul acestor cursuri se pune foarte mare accent pe practica , toate elementele de teorie fiind urmate imediat de aplicatii practice!

Pretul cursului este de 6000 RON si contine programa celor 2 module ale cursului de editare foto + extras .